O projektu

Byty ve Zbůchu – Kvalitní bydlení za rozumnou cenu

Unikátní kombinace městského i venkovského stylu života. Projekt nabízí byty 1+kk až 3+kk (4+1) s cenami od 1 300 000 Kč.

Dbali jsme na technické řešení celé stavby a zaměřili se na dostupnost nového bydlení pro širokou veřejnost. Podařilo se nám docilit maximálního využití plochy bez hluchých míst, aby zákazník mohl naplno profitovat z každého metru svého nového bytu. Použité materiály zaručují dlouhou životnost a vynikající zvukovou izolaci od okolí a sousedních bytů. Kvalitní zateplení vnějšího pláště budovy, společně s okny s trojksklem, přináší vysokou energetickou úspornost a tepelnou pohodu.

Nízké náklady na bydlení

Moderní bytový dům splňuje parametry energeticky šetrné budovy, která je hodnocena v průkazu energetické náročnosti budovy na stupni A – mimořádně úsporná. Nízká energetická náročnost budovy významně snižuje náklady na spotřebu energií např. pro topení a ohřev vody.

Exteriér a vlastnoti domu

Stavební konstrukce: železobetonové základy, nosné prvky a zdi – monolitický železobeton, stropy – železobetonové, příčky železobetonové, tepelně izolováno dřevoskelnou štěpkou z oboustran, z vnější navíc grafitový polystyren
Střecha: střešní krytina – plechové tabule
Fasáda: dvě barvy omítky
Parkování: venkovní u domu, zámková dlažba
Chodníky: zámková dlažba
Vytápění a ohřev vody: moderní tepelná čerpadla s rozvody do bytů

Interiér a vybavení

Okna a balkonové dveře: plastové profily bílé barvy, vícekomorové, trojsklo
Koupelny a WC: obklady, akrylátová vana (sprchová vana), sprchová zástěna, baterie s ruční sprchou, umyvadlo s baterií, závěsné WC, sedátko
Podlahy: laminátové plovoucí podlahy
Dlažby: koupelny a WC, společné prostory, balkon – mrazuvzdorná dlažba
Kuchyně: plovoucí podlahy, příprava rozvodů napájení kuchyňské linky
Vnitřní dveře: částečně prosklené
Omítky: sádrové stěrky
Elektroinstalace: silnoproud – zásuvky a vypínače ABB; slaboproud – rozvod STA ve všech obytných místnostech

Standardy bytů

Prohlédněte si sestavené standardy Vašeho nového bytu a zvolte si kombinaci vzorů a barev dle vlastního uvážení a přání. Připravili jsme také několik příplatkových variant, aby si opravdu každý našel to, po čem touží. Přejete si zvolit úplně jiné obklady, či dlažbu? Máte vlastní? Žádný problém, domluvte si s námi schůzku, kde společně projdeme možná řešení k Vaší maximální spokojenosti.