1+kk

43,92 m2

Cena konečná vč. DPH

1 450 000 Kč

Stavrezervace
Dispozice1+kk
Podlaží1
Místnosti
Chodba (01)7,51 m2
Koupelna s WC (02)6,63 m2
Pokoj s kuchyňským koutem (03)28,41 m2
Podlahová plocha bytu
42,55 m2
K bytu náleží
Sklep1,37 m2
Celková výměra
43,92 m2

byt může být Váš již za

4 154 Kč/měsíčně

při úrokové sazbě 2,09% p.a.

Přízemní jednopokojový byt, orientován do klidnějšího vnitrobloku, uspokojí základní potřeby na bydlení jednotlivce či mladého páru a přitom i tak nabídne dostatek prostoru. Terasa je zatím v řešení a není v tuto chvíli nabízena jako součást bytu.

Ostatní podlaží: 2. NP | 3. NP | 4. NP

Další byty na podlaží: B1

Další informace

Pro každý byt je připraveno nadstandardní zhotovení jako standard, což není na zdejším trhu moc obvyklé. Každý si jistě vybere ze široké palety vzorů 8mm vysokých laminátových podlah, pod které se položí 3mm izolační pěnová deska. Interiérové dveře v několika dekorech a s případným prosklením jsou zajištěny v provedení DTD – tedy vrtaná dřevotříska, žádná papírová voština. I u koupelen má každý klient volné ruce při výběru ze 3 sérií s různými barevnými odstíny. Můžete tedy vybírat z desítek, ne-li stovek variací. Samozřejmostí jsou moderní designové baterie, které získaly několik ocenění. Videofon u vchodových dveří s přenosem obrazu do bytu, kamerový systém ve společných prostorách, moderní technické zázemí a mnoho dalších specialit zpříjemní bydlení ve Vašem novém bytě ve Zbůchu.

Parkování u domu je bezplatné. Sklepní kóje se nacházejí v přízemí (1. NP) obou domů a sklep je již započítán do ceny bytu. V přízemí obou domů jsou dále k dispozici uzamykatelné společné prostory pro umístění kol a kočárků, sousedící s taktéž uzamykatenou místností, určenou pro úklid domu.

Stáhněte si brožuru s informacemi o projektu a standardech, které budou použity.

Projekt

Dbali jsme na technické řešení celé stavby a zaměřili se na dostupnost nového bydlení pro širokou veřejnost. Podařilo se nám docilit maximálního využití plochy bez hluchých míst, aby zákazník mohl naplno profitovat z každého metru svého nového bytu. Použité materiály zaručují dlouhou životnost a vynikající zvukovou izolaci od okolí a sousedních bytů. Kvalitní zateplení vnějšího pláště budovy, společně s okny s trojksklem, přináší vysokou energetickou úspornost a tepelnou pohodu. Umístění domu dokonale spojuje výhody městského i venkovského stylu života s velmi krátkým dojezdem do centra Plzně.

Poznámka

Grafické znázornění rozmístění nábytku je pouze ilustrativní. Veškeré informace, vizualizace, obsahové popisy a jiná grafická zobrazení mají pouze informativní charakter a netvoří předlohu faktického zhotovéní projektu. Jedná se výhradně o orientační zobrazení, které může podléhat změnám. Za závazný podklad pro realizaci je považována výhradně smluvní dokumentace. Kuchyňská linka, elektrické spotřebiče a nábytek nejsou součástí ceny bytu. Výměry jednotlivých místností vycházejí z projektové dokumentace. Jedná se o projekt ve výstavbě, podlahová plocha bytu i celková výměra se mohou ve skutečnosti lišit. Uvedená měsíční splátka hypotéky je pouze orientační a při splnění podmínek banky. Daný příklad představuje hypotéku ve výši 80% ceny nemovitosti s fixací na 3 nebo 5 let a délkou trvání 30 let. Přesná kalkulace a nabídka bude sjednáná přímo s bankou na základě požadavků a možností klienta.